V Niedziela Wielkanocna

1. Piąta Niedziela Wielkanocna.
  2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Polecamy modlitwie bp. Andrzeja Jeża, ordynariusza tarnowskiego z okazji jego imienin.
  3. Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w sobotę i niedzielę o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do bardziej licznego w nich udziału.
  4. Dziękujemy za prowadzenie różańca róży bł. Julii Rodzińskiej, a w środę prosimy różę św. Maksymiliana Kolbego.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00 połączoną z nabożeństwem majowym.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności ś.p. Janina Krzyżak z ul. Źródlanej, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00 w kaplicy na dolnym cmentarzu.

1. Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Krynicy – Zdroju ogłasza nabór do pierwszej klasy Branżowej Szkoły I stopnia w Krynicy – Zdroju. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły, ul. Szkolna 3 (budynek gimnazjum) i na stronie internetowej.
  2. Straż Pożarna w Krynicy – Zdroju zaprasza na akcję poboru krwi w niedzielę 21 maja od godz. 8.00 do 13.00 w budynku Straży Pożarnej.
  3. Burmistrz Krynicy – Zdroju informuje, że od dnia 15 maja rozpocznie się remont ul. Kraszewskiego na odcinku od szpitala do pasażu krynickiego. Dla pojazdów powyżej 3,5 tony wyznaczono objazdy przez miejscowości: Krzyżówka Tylicz i Powroźnik. Na remontowanym odcinku ruch będzie odbywał się jednym pasem. Wykonawca robót zapewni dojazd do posesji na czas robót. Przewidywany czas zakończenia remontu wymienionego odcinka planowany jest na 31 lipca br. Bieżące informacje będą zamieszczane na stronie internetowej Urzędu. Za utrudnienia przepraszamy.
  4. Spotkanie egzaminacyjne dla uczniów klas II Gimnazjum w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się w budynku katechetycznym w parafii Wniebowzięcia NMP w dniach 17 i 19.05.2017 w następującej kolejności:

17.05.2017 godz. 16:00 klasa II B
19.05.2017 godz. 16:00 klasa II A
19.05.2017 godz. 17:00 klasa II C
Na spotkanie serdecznie zapraszamy uczniów klas II i ich rodziców.