Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dzień kanonicznej wizytacji biskupiej. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z nabożeństwem majowym. Prosimy zabrać ze sobą lampiony.
  2. Już od piątku, przez kolejne dni nowenny, oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego. Z codziennym majowym nabożeństwem po Mszy św. o godz. 18.00 łączymy nowennę do Ducha Świętego. Włączmy się w tę modlitwę, wiedząc jak bardzo jest nam potrzebne światło i pociecha Ducha Świętego.
  3. W środę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Polecamy modlitwie bp. Andrzeja Jeża, ordynariusza tarnowskiego z okazji jego imienin.
  4. Dziękujemy róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus za prowadzenie różańca, w środę prosimy różę św. Faustyny Kowalskiej.
  5. W przyszłą niedzielę, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niedziela ta kończy okres Wielkanocy i jest to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź św. i Komunię św. wielkanocną. Składka na cele inwestycyjne parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. Spotkanie egzaminacyjne dla uczniów klas II Gimnazjum w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się w budynku katechetycznym w parafii Wniebowzięcia NMP w poniedziałek 14.05.2018 w następującej kolejności:klasa II A – 14.05.2018 godz. 15:30
    klasa II B – 14.05.2018 godz. 16:30
    klasa II C – 14.05.2018 godz. 17:30
    Na spotkanie serdecznie zapraszamy uczniów klas II i ich rodziców.

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju rozpoczął nabór na rok szkolny 2018/2019. Szczegóły w gablocie.
  2. Burmistrz informuje, że we wtorek 15 maja 2018 r. o godz. 16.00 w sali MPGK, Wojewódzki Urząd Pracy, organizuje spotkanie dotyczące dofinansowania szkoleń językowych, komputerowych, zawodowych i prawa jazdy dla osób powyżej 25 roku życia.