XXVII Niedziela Zwykła

  1. Obchodzimy dziś w Kościele w Polsce XVII Dzień Papieski.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii nabożeństwa różańcowe celebrujemy codziennie dla dzieci o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 10.00 dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę i niedzielę o godz. 17.30 dla wszystkich. Za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W piątek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Prosimy zabrać lampiony. W tym miesiącu na nabożeństwie będziemy gościć młodzież naszego dekanatu. Zapraszamy też młodzież z naszej parafii, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przypadającego w sobotę wszystkim nauczycielom składamy najlepsze życzenia.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”.
  6. Po Mszy św. ofiarami do puszek będzie można wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia dbającą o stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych polskich rodzin. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w sprzątanie kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę o 15.00 Godzina Miłosierdzia.

Nadesłano do ogłoszeń:

  1. Dzisiaj o godz. 18.00 w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Czarnym Potoku rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  2. Zbiórka elektrośmieci 10.10.2017 we wtorek. Prosimy składać je na placu kościelnym do godz. 14.00.