IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Czwarta niedziela Wielkiego Postu nazywana jest Niedzielą Radości – w języku łac. Laetare. Dobiega bowiem połowa czasu naszego przygotowania do Świat Wielkiej Nocy.
  2. Przypominamy, że nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 17.30, a po nim Msza św. Droga Krzyżowa dla dzieci w sobotę o 10.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o g. 17.00. Zachęcamy do udziału, zwłaszcza tych, którzy w tym roku jeszcze w nich nie uczestniczyli.
  3. Spotkanie młodzieży z klas III gimnazjum przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 16.00 na plebanii.
  4. Dziękujemy róży św. Anny za prowadzenie różańca, a w środę prosimy różę św. bł. Karoliny.
  5. Przypominamy, że istnieje możliwość podzielenia się artykułami spożywczymi w ramach jałmużny wielkopostnej, które możemy składać w kaplicy św. Antoniego i w wyznaczonych sklepach na ul. Źródlanej.
  6. U ministrantów można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne.
  7. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary na kwiaty i wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Anna Wróbel z ul. Kościuszki.

1. Spotkanie informacyjne dotyczące Ekstremalnej Drogi Krzyżowej będzie w sobotę 17 marca o godz. 18.00 w parafii MBNP na Czarnym Potoku. Zapisy tylko przez oficjalną stronę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. www.edk.org.pl
  2. Dekanalne spotkanie młodzieży w sobotę 17 marca o godz. 18.00 w Tyliczu.