X Niedziela Zwykła

1. X niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego.
  2. We wtorek o godz. 17.00 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w kościele.
  3. W środę w naszej parafii będziemy przeżywać odpust ku czci św. Antoniego. Przez jego wstawiennictwo prośmy Pana Boga o opiekę dla naszych rodzin i każdego z nas. Zgodnie z tradycją po każdej Mszy św. zabierzemy do naszych domów „chleb św. Antoniego” prosząc naszego Patrona o opiekę, by nikomu nie brakowało chleba powszedniego. Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i suma odpustowa o godz. 18.00, którą poprowadzi ks. Prymicjant Wojciech Rymut. Przed Mszą św. o godz. 17.30 różaniec fatimski.
  4. Dziękujemy za prowadzenie różańca róży św. Anny.
  5. Przypominamy, że codziennie o godz. 18.00 celebrujemy nabożeństwa czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. W przyszłą niedzielę o 15.00 Godzina Miłosierdzia połączona z nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, składka na cele inwestycyjne.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane po Mszy św. do puszek przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.